szukaj:
 Imieniny: Julii i Heleny środa, 22 maja 2019  
Menu główne
strona główna
katalog dobrych stron
księga gości
o powiecie
godziny pracy/kontakt
Powiat Pułtuski / Starostwo
Władze Powiatu
Wydziały Starostwa/Samodzielne stanowiska
Gminy Powiatu
Jednostki organizacyjne, inspekcje i straże
Powiatowy Rzecznik Konsumentów
Organizacje pozarządowe
Jak załatwić sprawę
Projekty unijne
Biuro rzeczy znalezionych
PRACA APTEK
Dane teleadresowe
"Portret terytorium" GUS
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Opłaty
Wydział Kominikacji i Dróg
______
Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
______
Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
______
Wydział Budownictwa i Architektury
______
Wydział Zarządzania Kryzysowego
Ogłoszenia
Kupię (0)
Praca (0)
Różne (0)
Sprzedam (0)
Zamienię (0)
Polecane strony


Plebiscyt "Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu"


AH w Pułtusku


STOP wykluczeniu


Związek Powiatów Polskich


Agencja Nieruchomości Rolnych


Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku


Zespoł Szkół Zawodowych w Pułtusku


Zespoł Szkół im. B. Prusa w Pułtusku


Liceum Ogólnokształcące w Pułtusku


Zespół Szkół w Golądkowie


Pułtuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela


HDK PCK Pułtusk


MODR w Warszawie
Wydziały Starostwa/Samodzielne stanowiska

  • Wydział Organizacji i Nadzoru

strona Biuletynu Informacji Publicznej - wejdź

ul. Białowiejska 5 (wejście A)

tel. 23 692-00-81, 23 692-22-31

Dyrektor Wydziału - Marianna Permanicka

tel. 23 692-59-92

e-mail: m.permanicka@powiatpultuski.pl

 

Sekretariat - tel. 23 692-12-66, 23 692-54-35

fax. 23 692-52-77
e-mail:
sekretariat@powiatpultuski.pl

  • Wydział Obsługi Rady i Zarządu

strona Biuletynu Informacji Publicznej - wejdź

ul. Białowiejska 5 (wejście A)
tel.: 23
692-16-33
Dyrektor Wydziału - Bogumiła Przybyłowska
tel.: 23 692-16-33
e-mail: b.przybylowska@powiatpultuski.pl 

  • Wydział Finansów

strona Biuletynu Informacji Publicznej - wejdź

ul. Białowiejska 5 (wejście C)

tel. 23 692-06-98, 23 692-82-45, 23 692-17-19, 23 692-17-07

Dyrektor Wydziału - Ewa Karpowicz
tel. 23 692-10-45

e-mail: e.karpowicz@powiatpultuski.pl

  • Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

strona Biuletynu Informacji Publicznej - wejdź

ul. Białowiejska 5

Dyrektor Wydziału – Stella Niedzielska
tel. 23 692-03-86
e-mail:
s.niedzielska@powiatpultuski.pl


Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (wejście E) 

Kierownik Ośrodka – Ireneusz Sobotka
tel.: 23 692-53-96
e-mail: i.sobotka@powiatpultuski.pl  

Oddział Ewidencji i Ochrony Gruntów, Gospodarki Nieruchomościami (wejście B)
tel. 23 692-51-35, 23 692-15-00, 23 692-57-71
Kierownik Oddziału – Patrycja Kazimierczak
tel. 23 692-54-77
e-mail: p.kazimierczak@powiatpultuski.pl

  • Wydział Budownictwa i Architektury

strona Biuletynu Informacji Publicznej - wejdź

ul. Białowiejska 5 (wejście B)
tel. 23 692-15-10, 23 692-80-26
Dyrektor Wydziału – Paweł Mroczkowski

tel.: 23 692-55-24
e-mail: p.mroczkowski@powiatpultuski.pl

  • Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska

strona Biuletynu Informacji Publicznej - wejdź

ul. 3 Maja 20
tel.: 23
692-13-97, 23 692-54-84
Dyrektor Wydziału – Edward Chmielewski

tel. 23 692-04-05
e-mail: e.chmielewski@powiatpultuski.pl

Z-ca Dyrektora Wydziału – Stanisław Jaworowski

tel. 23 692-04-05
e-mail: s.jaworowski@powiatpultuski.pl

  • Wydział Komunikacji i Dróg

strona Biuletynu Informacji Publicznej - wejdź

ul. Białowiejska 5 (wejście D)

Dyrektor Wydziału – Waldemar Balcerowski

tel. 23 692-61-31

e-mail: w.balcerowski@powiatpultuski.pl

wydawanie uprawnień do kierowania pojazdami 

tel. 23 692-55-27

rejestracja pojazdów

tel. 23 692-13-37

  • Wydział Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu

strona Biuletynu Informacji Publicznej - wejdź

ul. 3 Maja 20 (I p.)

tel. 23 692-06-20, 692-01-29
Dyrektor Wydziału – Katarzyna Jankowska
tel. 23 692-33-25

e-mail: k.jankowska@powiatpultuski.pl

  • Wydział Zarządzania Kryzysowego

strona Biuletynu Informacji Publicznej - wejdź

ul. Daszyńskiego 19 (I p.)
tel. 23 692-54-82, 23 692-10-32
Dyrektor Wydziału – Robert Dynak

tel. 23 692-10-03

e-mail: r.dynak@powiatpultuski.pl

  • Wydział Rozwoju i Promocji

strona Biuletynu Informacji Publicznej - wejdź

ul. 3 Maja 20 (I p.)
tel.
23 692-33-50, 23 692-53-21
Dyrektor Wydziału – Marek Szajczyk
tel. 23 692-03-37

e-mail: m.szajczyk@powiatpultuski.pl 

  • Powiatowy Rzecznik Konsumentów

ul. 3 Maja 20
06-100 Pułtusk
tel: (23) 692-53-01
Longina Liszewska

  • Radca Prawny

ul. Białowiejska 5, 06-100 Pułtusk
tel. (23) 692-12-66, 692-54-35; fax. (23) 692-52-77
e-mail: sekretariat@powiatpultuski.pl

Stanisław Paszkowski, Bogusław Sokalski 

  • Stanowisko Pracy ds. Informatyki

ul. Białowiejska 5, 06-100 Pułtusk
tel. (23) 692-12-66, 692-54-35; fax. (23) 692-52-77
Starszy Informatyk - Grzegorz Rzepkowski
tel: (23) 692-03-51
e-mail: g.rzepkowski@powiatpultuski.pl


BIP_ESP_PROCEDURY

Biuletyn Informacji Publicznej


Elektroniczna Skrzynka Podawcza


Jak załatwić sprawę ?





stan spraw: praw jazdy i dow. rejestracyjnych








Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
Galerie
Powiat pułtuski
Miasto Pułtusk
Sesje RP
Budowa szpitala
Imprezy sportowe
Ćwiczenia
Certyfikaty, dyplomy i podziękowania
Inne

© 2019   Wszelkie prawa zastrzeżone.
created by Plocman Sp z o.o.